محل تبلیغات شما

+ " شازده کوچولو " اثر " آنتوان دو سنت اگزوپری " یکی از محدود کتاب های خاصیه که اکثر شماها خوندیدنش ! اگر هم نخوندینش باید بگم که هنوز دیر نشده من خودم وقتی خوندمش که سالگیم تموم شده بود :) شازده کوچولو کتابیه که باید چند بار و چند بار در زمان های مختلف خونده بشه اما حتی اگر یه بار هم خونده باشینش بهتون خوندن کتاب " بازگشت شازده پسر " از " آلخاندرو گیلرمو روئمرز " رو بهتون شدیدا پشنهاد می کنم ! یه اثر فوق العاده که باعث میشه کلی رفع دلتنگی کنین و چیزای خوب یاد بگیرین ! :) 

برداشتی از کتاب :

خوشبختی از بودن میاد نه از داشتن؛ از تقدیر و قدردانی بابت هرآنچه که الان داری، نه عجله برای به دست آوردن چیزایی که نداری. گاهی اوقات نداشتن بعضی از چیزها می‌تونه ریشه خوشبختی ما باشه، چون همین چیزها هستن که باعث می‌شن دیگران تکمیل‌کننده‌ای برای ما باشن. اگه ما کامل بودیم و همه‌چیز داشتیم چطور می‌تونستیم باهم ارتباط برقرار کنیم؟ (کتاب بازگشت شازده پسر – صفحه ۹۷)

* شاید یکی از بهترین هدیه هایی باشه که بتونیم به هم بدیم ! من خودم به عنوان اولین هدیه برای خوب شدن حال واسه کسی که شاید بهترین دوستم باشه تو این دوسال ، همین کارو کردم و الان خیلی خوشحالم :) 

فکر کنم درست شد یکم :))

این قسمت : کاز یا ح.م.ی ؟! -__-

بازگشت شازده پسر :)

شازده ,کتاب ,هم ,بار ,هدیه ,باشه ,شازده پسر ,بازگشت شازده ,که باعث ,چند بار ,کتاب بازگشت ,کتاب بازگشت شازده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها